Servis počítačů Lenovo

Náš specializovaný servis nabízí pozáruční servis a opravy počítačů značky Lenovo, které jsou po záruce nebo je jejich záruka neuznatelná. Zaručujeme požadovanou kvalitu a rychlost provedení opravy.

Využijte naši službu – svoz počítačů Lenovo k opravě z celé ČR ZDARMA nebo můžete Váš počítač přinést do naší provozovny, která se nachází na Praze 4.

objednat svoz zařízení

Nejpozději následující den provedeme diagnostiku závady Vašeho počítače, která je v případě realizace opravy zdarma. Po diagnostice Vašeho PC se s Vámi spojí technik a sdělí Vám maximální cenu opravy a její časovou náročnost.

Servisní služby pro počítače LENOVO

Na Vašem PC zajistíme instalaci, či aktualizaci operačního systému, ovladačů, aplikací a optimalizaci výkonu počítače Lenovo.
Naši technici jsou schopni zajistit kompletní servis Vašeho počítače Lenovo: provádějí pokročilé opravy základních desek, výměny BGA a SMD součástek, opravy mechanických částí zařízení, obnovu a zálohu dat z poškozených disků, instalace operačních systému, instalaci a konfiguraci software, instalaci kancelářských balíků atp. Provádíme také „fyzické“ čištění (profylaxe) stolního počítače od prachu, tekutin a jiných nečistot.

Realizujeme pozáruční servis a opravy počítačů Lenovo. V případě potřeby stačí vyplnit svozový formulář nebo nás navštívit v naší provozovně na Praze 4.