Servis notebooků Lenovo

Máte problémy se svým notebookem Lenovo? Zhroutil se Vám operační systém nebo Vám nejde notebook „nastartovat“?

Zajišťujeme pozáruční opravy a servis notebooků značky Lenovo pro soukromé osoby i pro firemní zákazníky.

Neváhejte a objednejte si svoz notebooku Lenovo do našeho specializovaného servisu, který je z celé republiky ZDARMA. Nebo můžete notebook přinést do naší provozovny na Praze 4.

objednat svoz zařízení

Naši zkušení technici provedou diagnostiku Vašeho notebooku Lenovo nejpozději následující den po přijetí zařízení do našeho servisu. Výsledkem diagnostiky je sdělení maximální ceny opravy a její časové náročnosti. V případě realizace opravy je diagnostika notebooku zdarma.

Servisní služby pro notebook LENOVO

Mezi nejčastější opravy patří úplně nefunkční notebook, vylitá tekutina do notebooku, výměna rozbitého displeje nebo jeho rámu (případně zadního krytu), nefunkční klávesnice, výměna napájecího konektoru, případně porucha notebooku, kdy nejde zapnout a jen hučí a blikají LED kontrolky či notebooku zamrzá.

Zákazníci se na nás také často obrací s problémy, jako jsou: ztráta dat a jejich obnovení, zálohování dat, vyčištění počítače a odstranění virů. Doporučujeme provést „fyzické“ čištění (profylaxe) notebooku Lenovo od prachu, tekutin a jiných nečistot.

Zajistíme Vám též aktualizaci, či instalaci operačního systému, ovladačů, aplikací a optimalizaci Vašeho notebooku Lenovo.

Jsme tu pro Vás, stačí vyplnit svozový formulář nebo nás navštívit v naší provozovně na Praze 4.